Įmonių sąrašas

Miško rojus

90308 Rietavo sav.
(8 648) 48592

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 648) 48592
Tinklalapis
El. paštas
Vadovas
Inga Jocė
Įmonės kodas
919138
PVM kodas
LT100013599711
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

"Miško rojus" ir "Miško rojus - Šviesa" - tai yra dvi atskiros, visiškai privačios poilsiavietės tikrame miške, kur lankytojai būna visiškai vieni, be jokių kaimynų ar pašalinių 0,5km - 1km spinduliu. Tai tobula vieta atitrūkimui nuo greičio ir šurmulio, bei pabuvimui su gamta, su savimi, su artimu. Čia didžiausia vertybė - privatumas. Vietos adresas nėra publikuojamas. Net rezervavus poilsiavietę tikslias atvykimo nuorodas gausite tik paskutinę dieną prieš atvykimą, taip maksimaliai išsaugomas vietos slaptumas.

"Miško rojaus" poilsiavietėje yra du nameliai ir kubilas, per abu namelius talpinama iki 7 asmenų, bet vienu metu priimami tik vieni lankytojai, viena šeima. "Miško rojus - Šviesa" poilsiavietė turi vieną dviaukštį namelį ir kubilą ant stogo. Čia vienu metu gali tilpti iki 6 asmenų šeima.

Vasarą yra galimybė apsistoti didesnėms kompanijoms, papildomai atsivežančioms palapines. Čia netgi vyko jau net kelerios nestandartinės vestuvės!
Dar viena itin didelė "Miško rojaus" poilsiaviečių vertybė - labai platus papildomų paslaugų asortimentas. Verslas bendradarbiauja su kitais verslais bei amatininkais, todėl atvykstant pailsėti į šį mišką, galima užsisakyti ir masažus, ir meditaciją su vedėja, ir meilės terapiją su Tantros mokytoju, ir vietinių gaminių degustaciją, ir jodinėjimą žirgais, ir fotosesiją miške, ir Tibeto dubenų terapiją, ir super pikantišką intimią dėžutę tik suaugusiems! Ir šis sąrašas yra nuolat papildomas.

Visus, pavargusius nuo greičio ir streso, kviečiame atvykti pailsėti į mūsų šeimos mišką.

"Miško rojus" - čia prasideda r a m y b ė.

"Miško rojus" dar labiau plečiasi ir jau labai greitai Lietuvos ir pasaulio kitokių patirčių mėgėjus nustebins sudrebinančia naujiena!
Daugiau...