Įmonių sąrašas

Villa orchidea

Kęstučio g. 51A, 71141 Šakiai
(8 662) 90010

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 662) 90010
El. paštas
Vadovas
Aušra Jarašiūnienė
Įmonės kodas
Nr.1007717
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Jei tikite, kad Jūsų šventė yra unikali, mums – pakeliui. Nes Villa Orchidea yra už ne banalias šventes, renginius, pramogas. Esame nauja švenčių rezidencija, kurioje gimsta emocijos, lankosi džiaugsmas, kuriami malonūs potyriai ir ilgai, ilgai lydintys prisiminimai. Esame ne banalių švenčių vieta tiems, kuriems nėra smulkmenų. Siekiam, kad bet kokios progos šventės, pramogos, laisvalaikis suteiktų įspūdžių visam gyvenimui, nes jos gali būti įdomios, turiningos, linksmos.

Mes nesame kaimo turizmo sodyba ar vieta tik pakilnoti tauriuosius gėrimus! Mes esame švenčių rezidencija – viešbutis. Villa Orchidea nuo pat pirmos plytos yra apie jūsų šventę: galvojome, ko reikia ypatingam renginiui, šventei, poilsiui ar tiesiog kokybiškam nedideliam viešbučiui. Todėl pas mus yra viskas, ko reikia Jūsų ypatingai progai ir viskas kurta, projektuota, statyta, įrenginėta galvojant vien tik apie tai. Mes – esame ne pritaikę savo vilos renginiams, mes esame ją kūrę renginiams.

Todėl po vienu stogu rasite: svečių pasitikimo zoną (sveikinimams, dovanoms, pasitikimo taurei skirta zona), didžiąją pramogų salę (pritaikoma pokyliams, renginiams, paskaitoms, seminarams, pasilinksminimams), mažąją pramogų salę (itin tinkančią saldaus stalo zonai, alaus baro zonai arba mažųjų jūsų svečių linksmybėms), absoliučiai naują turkišką pirtį, papuoštą margaspalviais akmenėliais, visiškai naują sauna, SPA zona, moderni virtuvė su visa įranga Jūsų šeimininkėms. Jūsų paslaugoms ir poilsio zona, kuri projektuota taip, kad pirmame aukšte besilinksminantys nedrumstų ramybės tų, kurie jau ilsisi, erdvi terasa ant stogo, erdvus kiemas su zona piknikams, vaikų žaidynių įrenginiais, tvenkiniu, erdvia parkavimo zona.

Jums galime pasiūlyti pilnai suorganizuotą šventę: su maisto užsakymu, maisto tiekimu į salę; masažo, kirpėjos, visažistės paslaugas; foto ir video paslaugas; vestuvinių kortežų paslaugas, svečių išvežiojimo paslaugas; renginių vedėjus ir didžėjus bei visą muzikinę įrangą; salės dekoratorius, vestuvių ar kitų renginių planuotojus; serviravimo paslaugas; vaikų animatorių komandas, saldumynų stalus ir puikią nakvynę. Antrame aukšte esantys jaunųjų ar jubiliatų apartamentai bei dviviečiai-triviečiai kambariai yra su atskirais vonios kambariais, televizoriais ir kita buitine technika.

Pas mus turite galimybę ir organizuoti konfidencialius darbinius susitikimus ar derybas.

Mes esame įsikūrę Šakių miesto pakraštyje, ramioje vietoje. Beveik Lietuvos viduryje, apie 60 km nuo Kauno, 20 kilometrų nuo Jurbarko, 60 kilometrų nuo Tauragės ir Marijampolės ir apie 150 kilometrų nuo Vilniaus. Smulkmena, kai riedi su linksma kompanija.

O kas svarbiausia – mūsų kainodara yra ypatingai lanksti. Mes neturime kainoraščio, nes viskas priklauso nuo to, kokio renginio Jūs norite. Todėl mūsų paslaugomis gali naudoti didelė grupė Lietuvos žmonių. Tiesiog skambinkite arba rašykite mums ir, suderinę Jūsų poreikius, galėsime pateikti pasiūlymą!
Kas jums iš to?
Jūsų šventė pas mus bus šiuolaikiška;
Gausite puikią atmosferą, aplinką, nuotraukas;
Visos mūsų šventės – skirtingos, nes kiekvienas iš jūsų – vis kitoks.
Daugiau...

Paieškos žodžiai

Vestuvių pokylis, vestubių pokylio vietos, vestuvių pokylio vietos kaune, vestubių pokylio vietos apie kauną, vestuvių šventė, vestuvių salės šakiuose, vestuvių vietos šakiuose.
Vestuvių šventė lietuvoje, ypatingos vestuvės, geros vestuvės lietuvoje, vestuvių organizavimas, renginių salės kaune, renginių salės šakiuose, renginių organizavimas, gimtadienių šventės, gimtadienio šventės, gimtadienio šventės Kaune, gimtadienio šventės šakiuose, gimtadienio pobūvis, krikštynos šakiuose, krikštynos Kaune, krikštynų šventė, šventės, Renginiai, seminarai, paskaitų salės, seminaro salės, Viešbutis Šakiuose, nakvynė Šakiuose, kambarių nuoma šakiuose, apgyvendinimas šakiuose, jubiliejaus šventė šakiuose, viešbučio nuoma šventėms, sodybos šventėms, sodybos šakiuose, sodybos apie kauną, naujos vestuvių vietos, modernios vestuvės, jaukios vestuvės, renginių vietos, švenčių organizavimas, dovanos vestuvėms, gimtadienio dovanos, gimtadienio siurprizai, ne banalios šventės, nakynė ir maitinimas šakiuose, vestuvių fotografai šakiuose, vestuvių šukuosenos šakiuose, pirtys šakiuose, sauna šakiuose, turkiška pirtis šakiuose, įmonės renginiai šakiuose, naujųjų metų šventė šakiuose, naujųjų metų šventės kaune, jaunųjų apgyvendinimas, vaikų pramogos šakiuose, korporatyvinis vakarėlis, korporatyvinis vakarėlis kaune, korporatyvinis vakarėlis šakiuose, susirinkimų salės šakiuose, konfidencialūs susitikimai šakiuose, darbiniai susitikimai šakiuose, derybų salės nuoma, derybų salės nuoma šakiuose, viešbutis svečiams šakiuose, pilnas švenčių organizavimas šakiuose, SPA šakiuose, giminės susitikimo vietos, giminės pokylis šakiuose, klasės susitikimas Šakiuose, auksinės vestuvės Šakiuose, pikniko vieta Šakiuose, vestuvių svečių išvežiojimas, vestuvių vieta su terasa, vestuvių vieta su virtuve, nestandartinės vestuvės, vestuvės su nakvyne, prašmatnios vestuvės, prašmatnios vestuvės šakiuose, rinkodaros renginių vieta šakiuose daugiau...