Įmonių sąrašas

Vilniaus universiteto botanikos sodas, Vingio skyrius

M. K. Čiurlionio g. 110, 03100 Vilnius
(8 5) 2330160

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2330160
El. paštas
Informacija lankytojams tel. (8 5) 2193139

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

VU botanikos sodas ne tik gausiausios Lietuvoje augalų kolekcijos, bet ir virš 100 švietėjiškų ar kultūrinių renginių kiekvienais metais
Čia galima daug ko išmokti, pailsėti, švęsti
Vilniaus universiteto botanikos sodą Kairėnuose kasmet aplanko tūkstančiai lankytojų pasimėgauti pavasario gėlių, žydinčių medžių spalvomis ir kvapais. Atraskite biologinę įvairovę augalų kolekcijose ir jų kompozicijose! Čia puoselėjamos 25 magnolijų rūšys ir veislės, 185 – alyvų, 350 – rododendrų, 270 – bijūnų, 250 – jurginų, 165 – tulpių. Praleiskite dieną gamtoje kartu su šeima ir draugais, pasigrožėkite nuostabiu kraštovaizdžiu nuo dekoratyvinių obelų kalvos ar pamedituokite Japoniškame sode.

VU Botanikos sode renkama ir kaupiama viena didžiausių augalų kolekcijų Baltijos šalyse, čia auga daugiau kaip 11 000 svetimžemių ir natūralios floros augalų.

VU Botanikos sodas įsikūrė šiaurės rytiniame Vilniaus miesto pakraštyje, keturi kilometrai nuo studentų miestelio Saulėtekio alėjoje. Sode galite praleisti valandą ir dvi, pusdienį ir visą dieną, o atvykus kitu metu laiku vėl bus daugybė naujų įspūdžių lankytojams pritaikytame 55 ha plote.

Šių metų naujienos – Dygusis sodas Žaliajame pastate kartą per mėnesį organizuojamas Didžiojo Šiltnamio egzotinių augalų kolekcijų lankymas.

Čia įdomu ir istorijos mėgėjams, nes sodas Kairėnuose įsikūręs senoje dvarvietėje, išlikęs parkas su tvenkinių sistema, ūkiniai dvaro pastatai, o ir Vingio skyriuje netrūksta istorijos pėdsakų. Abiejuose skyriuose vyksta įvairūs kultūriniai ir švietėjiški renginiai: koncertai, parodos, paskaitos, mokymai, kūrybinės dirbtuvės, pažintiniai renginiai. Sodas Kairėnuose atvertas lankytojams visus metus, o Vingio skyrius tik šiltuoju sezonu. Nuomojamos pavėsinės, iškylų aikštė, patalpos konferencijoms, galima užsisakyti žirgą jodinėjimui, edukacinę programą ar įvairias ekskursijas.

Nuo balandžio 19 d. sodas veikia kiekvieną dieną nuo 8.00 iki 20.00. Įėjimas mokamas.

Kur mus rasti:

Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Kairėnų 43, Vilnius.
www.botanikos-sodas.vu.lt/
www.facebook.com/botanikos.sodas
daugiau...