Lista firm

Šakių autobusų stotis, UAB "Šakių autobusų parkas"

Aušros g. 3, 71121 Šakiai

(+370) 34560234
Dirbame dabar 4.20-21.15
      

Ustalanie trasy:

Wybierz adres:
Wybierz adres:

Informacje kontaktowe firmy

Telefon
(+370) 34560234
WWW
www.sakiuap.lt
E-mail
autobusuparkas@sakiai.omnitel.net

Czas pracy

Poniedziałek
4.20-21.15
Wtorek
4.20-21.15
Środa
4.20-21.15
Czwartek
4.20-21.15
Piątek
4.20-21.15
Sobota
4.20-21.15
Niedziela
5.20-21.15

Rodzaj działalności

Dworce, bilety
Dworce autobusowe
Oceń to:
(co najmniej 100 znaków) 0
Aktualizacja informacji