Aukštaičiai, Kupiškio ritinio sporto klubas

Vilniaus g. 8, 40114 Kupiškis
(8 611) 33418
7 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 611) 33418
El. paštas
vliubam@gmail.com
Prezidentas
Vidmantas Liubamirskas
Įmonės kodas
302642355

Veiklos aprašymas

Jau tapo tradicija, kas Kupiškio lietuviško ritinio (ripkos) mėgėjai savo sezoną užbaigia Kupiškio rajono savivaldybės Mero taurės turnyru. Šiais metais spalio 8 d. trys kupiškėnų komandos – Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos, (KASP) Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 504-osios pėstininkų kuopos savanoriai ir FC „Narjanta“ – susirinko į šį turnyrą.Šiame turnyre nedalyvavo Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komanda, nes didžioji dalis komandos žaidėjų baigė gimnaziją ir išvyko mokytis į kitus miestus, dalis perėjo į Kupiškio TVM.
Nors oras buvo tikrai rudeniškas: lynojo lietutis ir pūtė stiprokas vėjas, sportininkams varžybų atidarymo kalboje Kupiškio rajono savivaldybės Meras D.Bardauskas palinkėjo karštos sportinės kovos ir išvengti traumų.
Kaip ir reikėjo tikėtis, šiais metais favoritais buvo laikomi Kupiškio TVM ritininkai, pirmose rungtynėse 6:2 nugalėjo savanorių komandą, o pailsėję 6:0 FC „Narjanta“ ritininkus, tuo užsitikrindami turnyro nugalėtojų vardą.
Ginčą dėl antrosios vietos laimėjo (KASP) Vyčio apygardos 5-osios rinktinės, 504-osios pėstininkų kuopos savanoriai 7:1 nugalėję FC „Narjantą“.
Nugalėtojus ir prizininkus pasveikino ir apdovanojo Kupiškio rajono savivaldybės meras D.Bardauskas, palinkėdamas ir kitais metais tėsti šio žaidimo tyradicijas.
Noriu visų ritinio gerbėjų vardu padėkoti visiems Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ rėmėjams už suteiktą paramą klubo komandai dalyvauti respublikos čempionate bei supažindinant su šia sporto šaka aplinkinių rajonų visuomenę.

Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ prezidentas Vidmantas Liubamirskas
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas