Įmonių sąrašas

Grigų baidarių nuoma

Sodo g. 1A, Kaltanėnai, 18239 Švenčionių r.
(8 689) 69244
Dirbame dabar 8.00-22.00

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 689) 69244
Tinklalapis
https://www.baidares.com
El. paštas
info@baidares.com
Savininkė
Danutė Grigienė

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-22.00
Antradienis
8.00-22.00
Trečiadienis
8.00-22.00
Ketvirtadienis
8.00-22.00
Penktadienis
8.00-22.00
Šeštadienis
8.00-22.00
Sekmadienis
8.00-22.00

Veiklos aprašymas

Baidarės, baidarių nuoma. Nuomos punkte patogu išplaukti Žeimena, arba užbaigti plaukimą Kiauna. Sodybų, namelių, pirčių ir stovyklaviečių užsakymas.
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Švenčionių r. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras
0,8 km | Mokyklos g. 17, Kaltanėnai, Švenčionių r.
Vaikų vasaros poilsio bei vaikų ir jaunimo stovyklos ištisus metus
Įvairūs kultūriniai, pažintiniai, turistiniai renginiai, ekskursijos bei žygiai mokiniams ir jaunimui
Jaunimo laisvalaikio užimtumo organizavimas
Seminarai mokytojams
Edukacinės programos mokiniams
Vaikų dienos centrų veiklų organizavimas
Projektai, renginiai, konkursai bei parodos
Maitinimo, apgyvendinimo, sporto ir turizmo įrangos nuomos bei kt. paslaugos
Mokyklos istorija glaudžiai siejasi su vienuolių pranciškonų įsikūrimu Kaltanėnuose, kur prie vienuolyno 1781 m. imta mokyti 4 mokinius. Edukacinės komisijos rūpesčiu nuo 1797 m. veikė dviklasė mokykla, kurioje buvo dėstoma lenkų kalba. Caro valdžia mokyklą uždarė, vėliau veikė keturklasė rusiška mokykla. Lenkų okupacijos metais miestelio mokykla vadinosi "Publiczna Szkola Powszecha stopnia drugiego". Lietuvių kalba iš mokyklos buvo išvaryta.
Apie 1936-1937 m. mokykla buvo perstatoma. Trūkstant medžiagų, išardyta ir Grikiapelės pradinė mokykla.
Grąžinus Vilnių Lietuvai, mokykla tapo septynmetė. Jos mikrorajone buvo penkios pradinės mokyklos: Antaliedės, Berniūnų, Kūrinių, Luknos ir Obelų Rago (rusų dėstomąja kalba).
Vokiečių okupacijos metais mokykloje veikė 5 skyriai, vyko daug kultūrinių renginių.
Atkūrus nepriklausomybę, daug metų pagrindinėje mokykloje veikė etnokultūros būrelis, kuriame mokiniai susipažindavo su senosiomis krašto tradicijomis, amatais. Turėdama trejas kaimiškas audimo stakles, šešerias juostų audimo stakleles, augančioji karta mokėsi austi juostas, dvinyčius, keturnyčius ir rinktinius audimus.
Mokykloje eilę metų kaupta turistinė-kraštotyrinė-etnografinė patirtis. Neliko neapvaikščiotų Kaltanėnų apylinkių, rastos senosios pradinės mokyklos, keliauta įvairiais turistiniais maršrutais, sukaupta nemaža senosios kaimo buities rakandų, o mokyklos gyvenimo akimirkos užfiksuotos nuotraukose.
1997 m. paminėtas Kaltanėnų mokyklos 200 m. jubiliejus.
Mokyklos durys visada buvo plačiai atvertos ne tik saviems: vasaromis čia ilsėjosi ir dirbo Vilniaus M. K. Čiurlionio menų gimnazijos, Vilniaus dailės (buv. J. Stauskaitės) mokyklos, Vilniaus Gabijos gimnazijos mokiniai ir mokytojai, A. Sabonio krepšinio mokyklos jaunieji krepšininkai ir jų treneriai. 2001 m. mokykloje vyko "Valstiečių laikraščio" bičiulių draugijos konferencija. Mokykloje lankėsi Švietimo ir mokslo ministras A. Monkevičius. Mokykla eilę metų sėkmingai organizavo vaikų vasaros poilsio stovyklas, kuriose ilsėjosi ne tik rajono mokyklų mokiniai.
Švenčionių rajono savivaldybės tarybos sprendimu nuo 2008 m. rugsėjo 1 d. Kaltanėnų pagrindinė mokykla pertvarkyta į pradinę mokyklą pakeičiant pavadinimą į Švenčionių rajono Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centrą.

Baluošo krantas, sodyba
18 km | Ripelialaukis, Ignalinos r.
Aukštaitijos nacionalinio parko centre, puikaus kraštovaizdžio draustinyje įsikūrusi komfortabili sodyba – Baluošo krantas. Tai puiki sodyba tiek norintiems ramiai pailsėti, pabūti gamtos apsuptyje, tiek ir norintiems atšvęsti ir savo šventę paversti nepamirštama ir pilna gerų įspūdžių. Galime Jums pasiūlyti net 10 numerių/rooms su visais patogumais, kuriuose gali nakvoti 22 asmenys/beds. Prie kiekvieno kambario yra privatūs dušai/private shower in every room. Turime 40 asmenų/quests talpinančią pobūvių salę/banqueting hall. Sodyboje Baluošo krantas galite pasimėgauti puikia pirtimi/sauna (Bernardinų nuomone – geriausia Lietuvoje), valčių, baidarių ir kanojų nuoma/canoes and boat rental. Apsigyvenusius sodyboje svečius nuvežame į vietą iš kurios prasideda plaukimas Bukos upe, tekančia per visą Aukštaitijos nacionalinį parką. Sodybos svečiams organizuojame žvejybą/fishing, turime nardymo įrangą/diving inventory, sporto inventorių/sport inventory, nuomojame turizmo reikmenis – šašlykinė, iešmai, grilis/spit, grill, aprūpiname malkomis/firewood. Galite maloniai praleisti laiką prie židinio/indoor fireplace. Sodyboje yra palydovinė televizija/satelite TV, muzikinis centras (CD,MP3)/Shelf system. Svečių paslaugoms automobilių aikštelė/car parking. Organizuojame maitinimo paslaugas/ feeding. Sodybos nuomos kaina – sutartinė.
Nauja sodyba nuošalioje vietoje, miškų apsupty, prie Baluošo ežero. Yra 3 gyvenamieji su 28 nakvynės vietomis ir 3 nakvynės vietomis pirties pastato mansardoje. Visur yra balta patalynė, dušai, wc. Yra 40 asmenų talpinanti pobūvių salė, puiki pirtis, erdvi pavėsinė.

Sodyboje yra: Namas I
Pirmas aukštas:
Pobūvių salė talpinanti 40 žmonių ir profesionali virtuvė.
Antras aukštas:
1 - 2 vienvietės lovos + TV, 2 - 3 vienvietės lovos, 3 - 1 dvivietė lova, 4 - 1 dvivietė lova. Visi kambariai su patogumai.

Namas II
Pirmas aukštas:
5 - 1 dvivietė, 1vienvietė, 6 - 1 dvivietė, 1vienvietė.
Antras aukštas:
7 - 1 dvivietė, 8 - 2 pereinami kambariai I kambary - 1 dvivietė, 1 vienvietė; II kambary - 1 dvivietė.
Visi kambariai su patogumai.

Namas III
Antras aukštas:
9 - 1 dvivietė, 1 vienvietė, 10 - 3 vienvietės.
Šie kambariai dalinasi bendru vonios ir wc kambariu. Pirtis.
Pirmas aukštas:
Garinė pirtis, poilsio kambarys, dušo kambarys, wc
Antras aukštas:
Kambarys su 3 - vienvietėmis lovomis

Kaina žmogui parai:
nuo pirmadienio iki penktadienio 35 Lt,
nuo penktadienio iki sekmadienio 40 Lt,
nuo šeštadienio iki sekmadienio 60 Lt.
Pirties kaina vakarui 150 - 200 Lt.Baidarių nuoma(tik apsistojusiems)
Kainos nurodytos be PVM
Sodybos savininko Vyto tel. nr.: 8 686 00815. www.baluosas.lt
Molėtai-Labanoras-Saldutiškis-Kirdeikiai-Ginučiai-Ripelialaukis

Bikėnų kaimo stovyklavietė
42,7 km | Bikėnai, Zarasų r.
Bikėnų stovyklavietė įsikūrusi jaukiame gamtos kampelyje ežeringame Zarasų rajone. Iš visų pusių apsupta vandens – Antalieptės marių bei kitame slėnyje esančios Šventosios upės. Poilsiautojams siūlome apgyvendinimą Zarasuose. Nuostabi vieta keliautojams su palapinėmis. Gaivus ir tyras oras suteiks Jums visišką ramybę, poilsį ir padės pamiršti kasdienius rūpesčius bei pabėgti nuo miesto šurmulio. Šiltus vasaros vakarus galite praleisti laužo šviesoje ar stebėti kaip leidžiasi saulė žiūrint į Antalieptės marias. Šioje stovyklavietėje Jūsų laukia aktyvus laisvalaikis ar ramus poilsis, vandens pramogos. Čia puikiai praleis laiką ir gamtos malonumų mėgėjas, ir prisiekęs žvejys, ir aktyviai leidžiantis laisvalaikį poilsiautojas. Ideali vieta mėgstantiems pagrybauti ar pauogauti. Šalia stovyklavietės yra paplūdimys, tinkamas maudytis tiek suaugusiems, tiek vaikams.
Mėgstantiems žygius baidarėmis, siūlome nuomotis polietilenines Vista baidares, pritaikytas pasiplaukiojimui srauniose ir ramiose upėse, ežeruose. Galėsite keliauti ir mėgautis gražiausiais baidarių maršrutais Rytų Aukštaitijos regione, kur upės vingiuoja regioniniuose ir nacionaliniuose parkuose. Baidarių nuoma ir žygiai Šventosios, Nikajos, Būkos ir Kiaunos upėmis. Daugiau informacijos apie baidarių nuomą rasite čia: www.zygiaibaidaremis.lt .
Jeigu norite gerai praleisti laiką gamtoje su draugais, KVIEČIAME ATVYKTI PAS MUS.
Garantuojame malonų priėmimą, puikų poilsį ir gerą nuotaiką!

Birutės vienkiemis, sodyba
19,8 km | Paąžuolių k., Utenos r.
Sodyboje yra 3 nameliai, bendras kambarių skaičius 15, bendras vietų skaičius 47. Dvi pobūvių salės, yra 50 vietų pastovus paviljonas, tinkamas švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus, kitas šventes. Galimas maitinimas (iš anksto susitarus). Organizuojame mokymus, stovyklas. Šalia sodybos yra 3 įžuvinti tvenkiniai (virš 20 arų), kuriuose galima maudytis.
Pagriaumėlės, kaimo turizmo sodyba
74,4 km | Pagriaumėlių k., Rokiškio r.
Kviečiame švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus
Namelis ant ežero kranto, pirtelė, vandens pramogos
Maitinimo paslaugos
Kaimo turizmo sodyba "Pagriaumėlės" kviečia švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus, pabūti su šeima ir draugų kompanija.
Jūsų šventėms :
Pokylių salė iki 40 vietų.
Nakvynė šventės dalyviams iki 20 vietų.
Svečių paslaugoms - didelė pavėsinė.
Namelis ant ežero kranto. Yra pirtelė, virtuvėlė, 2 mieg.kambariai, valtis, vandens dviratis, leidimas žvejybai.
Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ
56,3 km | Sėlių a. 22, Zarasai
Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras (toliau – Centras) yra pelno nesiekianti įstaiga, kurios veiklos tikslas – vykdyti veiklą, susijusią su turizmo ir verslo informacijos nemokamų ir mokamų paslaugų teikimu Zarasų rajone Lietuvos Respublikos bei užsienio piliečiams.
Pagrindinis Centro veiklos tikslas turizmo informacijos srityje yra rinkti, kaupti ir nemokamai teikti informaciją turistams bei Kupiškio miesto svečiams apie lankytinas Zarasų krašto vietoves ir objektus.
Pagrindinė Centro veikla turizmo informacijos srityje:
Renka, kaupia, parengia ir nemokamai teikia informaciją apie turizmo paslaugas ir kitus turizmo išteklius;
Rengia, leidžia ir platina informacinius bei kartografinius leidinius apie turizmo paslaugas ir turizmo išteklius;
Kaupia atstovaujamos vietovės turizmo išteklių ir turizmo paslaugų duomenis ir teikia šią informaciją Departamentui;
Vykdo kitą su turizmo informacijos paslaugų teikimu susijusią veiklą, numatytą įstatuose;
Kaupia statistinę informaciją apie Centro lankytojus ir kiekvieną mėnesį pateikia nustatytos formos suvestines Departamentui;
Teikia pasiūlymus savivaldybėms, apskritims ir Departamentui dėl turizmo plėtojimo;
Sudarę sutartis su paslaugų tiekėjais, parduoda keltų bilietus.
Parduoda įvairius leidinius, suvenyrus, Zarasų atributiką
Centre prekiaujame:
Knygomis lietuvių, anglų kalba apie Zarasus;
Magnetukais su Zarasų žymių vietų vaizdais;
Puodeliais, gertuvėmis, dėžutėmis, rašikliais, atvirukais, raktų pakabukais ir medžio dirbiniais su Zarasų logotipu ir žymiomis vietomis,
Marškinėliais, rankinėmis, džemperiais;
Padedame:
Užsisakyti transporto paslaugas;
Užsisakyti vizas į Rusiją ir Baltarusiją;
Suorganizuoti keliones po Lietuvą;
Rasti reikiamą informaciją;
Sudaryti maršrutą ir surasti gidą.
Alaušo slėnis, poilsio ir renginių centras, UAB "Ežerų pasaulis"
45,2 km | Pakrantės g. 53, Bikuškio k., Utenos r.
„Alaušo slėnis“ – poilsio ir renginių centras, apima erdvų virš 4 ha plotą, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje (~110 km nuo Vilniaus, ~135 km nuo Kauno). Didžiausias apgyvendinamų svečių skaičius – 68. Esame įvertinti 5 gandriukais (tai aukščiausias įvertinimas). 8 poilsio nameliuose įrengtos terasos į ežerą, svetainės, miegamieji, apstatyti šiuolaikiniais baldais, mini virtuvės ir modernūs vonios kambariai. Platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas. Yra 3 lauko teniso kortai. 2 pirtys su karšto vandens kubilais. O šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplauna įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis.
Restorano virėjai ruošia lietuviškos ir europietiškos virtuvės patiekalus iš vietinių produktų. Restorane patiekiamas kokybiškas ir sveikas maistas.
„Alaušo slėnis“ puikiai pritaikytas rengti konferencijas, mokymus bei seminarus, įmonės ar verslo renginius, asmenines šventes.
Galite užsisakyti vietas ne tik vasaros, bet ir rudens sezonui ir Kalėdoms ar Naujiesiems metams.
„Alaušo slėnis“ paslaugas teikia ištisus metus! Užsisakykite savo namelį dabar!
Zarasų profesinė mokykla, bendrabutis
57,9 km | Šaltinių g. 36, Dimitriškių k., Zarasų r.
nakvynė, nakvynė zarasuose, poilsis, nakvynės namai, pirtis, pramogos, stovyklos, praktinio mokymo bazė, praktinio mokymo centras, stovyklavimas, apgyvendinimas, pirtis, valčių nuoma, baidarės, sporto centras, Zarasų žemės ūkio mokykla
Zarasų profesinė mokykla, praktinio mokymo centras
59,1 km | Laukesos k., Zarasų r.
Zarasų žemės ūkio mokyklos praktinio mokymo centras įsikūręs ant Laukeso ežero kranto. Nuostabi ežero panorama, vingiuoti krantai, keturios salos leidžia gėrėtis gamtos artumu. Svečių apgyvendinimui skirti trys pastatų kompleksai, kuriuose gali apsistoti iki 55 žmonių. Kambariai dviviečiai, triviečiai. Didesnėms žmonių grupėms yra galimybė apsistoti penkiaviečiuose bei devynių vietų kambariuose. Pro kambarių langus atsiveria puikus vaizdas į Laukeso ežerą ir jo salas, smėlio paplūdimį bei jaukią aplinką puošiantį vaismedžių sodą. Sodo teritorijoje galima statyti palapines.
Praktinio mokymo centro infrastruktūra tinkama tiek ramiam šeimų poilsiui, tiek aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Įrengti lauko teniso kortas, krepšinio aikštelė, biliardinė, pirtis, kuri nenuvils ir pačio išrankiausio svečio. Tvarkingoje, jaukioje pirtelėje pailsėti nuo fizinių ir emocinių įtampų, stresų bei atgauti jėgas gali 4-6 žmonių grupė. Pirties namelyje įrengtoje poilsio salėje jaukiai pavakaros 10-15 žmonių. Yra galimybė užsisakyti profesionalaus pirtininko paslaugas.
Galima išsinuomoti baidares, kanojas, valtį. Laukeso ežeras dosnus žuvų. Poilsiautojai turi retą galimybę sužvejoti plėšrią Lietuvos gėlų vandenų žuvį salatį.
Centras – puiki vieta organizuoti konferencijoms, mokymams, įvairioms progoms bei asmeninėms šventėms paminėti. Įrengtos dvi konferencijų salės. Didžioji konferencijų salė – 60 vietų, mažoji konferencijų salė – 30 vietų. Yra belaidis interneto ryšys.
Degėsinė, sodyba
52,6 km | Švenčiakalnio g. 8G, Degėsių k., Utenos r.
Įsikūrusi atokioje ir ramioje vietoje, ši sodyba idealiai tinka, jei norite aktyvesnio poilsio arba tiesiog pageidaujate audringai atšvęsti ypatingą progą.Sodyboje patogiai gali įsikurti iki 25 žmonių.
Apsilankę pas mus galėsite pažvejoti, paplaukioti baidarėmis, pažaisti krepšinį, futbolą, dažasvydį, pasikaitinti pirtelėje, pasilepinti pirties kubilo malonumais, pasigaminti valgį lauko virtuvėje su puikia rūkykla, mažiesiems yra žaidimų aikštelė, vakarus galėsite leisti prie lauko židinio.
Žygeivių slėnis, G. Indrašiaus IVV
52,2 km | Užpaliai, Utenos r.
Maloniai kviečiame ŽYGEIVIŲ SLĖNYJE aktyviai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Jūsų paslaugoms: baidarės, irklentės, dviračiai, pažintiniai žygiai su gidu- visureigiu, pėsčiomis po paslaptingąją Sėlių žemę. Taip pat- pažintiniai- susigaudimo žygiai mokiniams ir suaugusiems. Poilsiui siūlome nepakartojamą akmens amžiaus stovyklavietę su nakvyne medžiuose. Rengiame pažintines stovyklas, akmens amžiaus kliūčių taką, baidarių, irklenčių kliūčių ruožą, čia išmoksite senovinių Baltiškų žaidimų: ripka, šokikauliai, kiaulės varymas, akmeninis golfas, kilė, akmensvydis, pievos riedulys, bei išbandyti vienintelę rytų Lietuvoje landšaftinio šaudymo iš lanko trasą.
Ilonos sodyba
28,5 km | Saladiškės, Molėtų r.
Sodyba ramiam šeimos poilsiui
Sodyba šventėms, pokyliams, stovyklos
Pirtis ant ežero kranto, kubilas
Plaustas, kanojos, valtys
Sodyba įsikūrusi vienkiemyje, Molėtų rajone ant Ilgyno ežero kranto. Tai puiki vieta mėgstantiems ramybę, privatumą. Sodyba pritaikyta tiek ramiam šeimyniniam poilsiui, tiek įvairioms šventėms.
Mūsų svečiams siūlome:
Atskirą namą su visais patogumais (iki 30 asmenų). Pobūvių salę su židiniu, virtuvę, WC. Dušas, miegamieji, lauko pavėsinė.
Lauko židiniu, virtuvę ir miegamaisiais iki 15 asmenų.
Pastatai vienas nuo kito nutolę apie 100m atstumu. Nuo sodybos iki magistralinio kelio VILNIUS - UTENA vos 4 km atstumas. Svečiai turi puikią galimybę aplankyti Lietuvos Etnokosmologijos muziejų, bei Molėtų astronomijos observatoriją, esančią vos už keleto kilometrų nuo sodybos Utenos link.
Poilsiautojų laukiame ištisus metus!
Siesartis, turistinė poilsiavietė
29 km | Kašelinės k., Molėtų r.
Siūlome atvykti ir pailsėti prie Siesarties ežero esančią stovyklavietę. Tikrai nesijausite kaip kempinge, nes 800 metrų pakrantėje įrengtos tik 12 poilsiaviečių. Ežere priešais stovyklavietę - Molėtų rajono pasididžiavimas - Birutės sala.
Visose poilsiavietėse yra laužavietės, mediniai stalai ir suolai.
Besiruošdami šiam sezonui kai kuriose stovyklavietėse įrengėme pavėsines. Taigi, net blogu oru yra galimybė likti nesulytam!
Grybai, uogos ir kiti gamtos privalumai. Ir be jokios abejonės Jūsų išradingumas.
Siesartis—vienas nedaugelio ežerų kur leidžiama povandeninė medžioklė!
Beje, jau įrengta futbolo ir tinklinio aikštelė.
Žalioji stotelė, sodyba, baidarių nuoma
54,9 km | Beržų g. 3, Šventupio k., Anykščių r.
Sodybos nuoma, baidarės
Stovyklavietės, pirtis, kubilas
Didelių grupių apgyvendinimas su maitinimu
Mielieji, kviečiame poilsėti gamtoje - sodyba, baidarių nuoma, stovyklavietė, kubilas, pirtis.
"Žalioji stotelė" siūlo sodybą poilsiui, draugų, giminių susitikimams ir šventėms, seminarų organizavimui. Galėsite pasikaitinti rusiškoje pirtyje, kubile, atsipalaiduoti prie jaukaus židinio. Sodyboje yra du pastatai 20-čiai ir 18-kai žmonių su terasomis, didelėmis lauko pavėsinėmis, kepsninėmis, vaikų žaidimų, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelėmis. Galima užsisakyti maitinimą.
Kviečiame plaukti Šventosios upe ir jos intakais- Jaros, bei Vyžuonos upėmis. Mes įsikūrę lokaliai patogioje vietoje, prie pagrindinio kelio Utena-Kupiškis, ant Šventosios upės kranto, Žaliosios kaime. Po plaukimo galite rinktis nakvynę sodyboje arba įsikurti su palapinėmis puikiai įrengtose atskirose stovyklavietėse su lauko pavėsinėmis, židiniu, kepsninėmis, vieta palapinėms, pirtimi ir kubilu ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio, futbolo aikštelėmis. Patogu, nes turistams nereikia krautis į baidares nakčiai skirto inventoriaus, Jūs atvyksite pas mus į sodybą, paliksite automobilius, o mes jus nuvešime aukštyn upe. Kitą dieną išplauksite tolyn, mes Jus parsivešime iš finišo vietos ir po visų pramogų, pasikrovę gerų emocijų iškeliausite į namus. Priimame dideles grupes, įmones, organizacijas.

Šaltiniai, sodyba
55,9 km | Šaltinių k. 2A, Anykščių r.
Anykščių rajone įsikūrusi sodyba „Šaltiniai“ maloniai kviečia pailsėti. Sodyboje įrengtas poilsio namas, kuriame galime rengti šventes iki 30 asmenų. Antrame namo aukšte yra 3 miegamieji su balkonais ir puikiu Šventosios upės vaizdu, talpinantys 10-14 asmenų. Arčiau upės randasi du jaukūs poilsio namukai 4-6 asmenims. Sodybos teritorijoje įrengtas pirmasis Anykščių rajone diskgolfo parkas, tai sparčiai populiarėjanti pramoga bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Taip pat organizuojame baidarių žygius Šventosios, Vyžuonos ir Jaros upėmis.

Jūsų patogiam ir jaukiam poilsiui siūlome:

Poilsio namas (10-14 mieg. vietų ir galimybe rengti šventes iki 30 asmenų) — 10-20 Eur./asm.
Du poilsio namukai (4-6 mieg. vietų) — 20-25 Eur./asm.
Pirtelė — 40 Eur.~3val.
Kubilas — 60 Eur.~3val.
Diskgolfo parkas — 5 Eur.asm.
Baidarės — 15-20 Eur.
Stovyklavietė su pavėsine — 5 Eur. asm.
Maitinimo paslauga — nuo 18 Eur. asm.
Aukštupys, kaimo turizmo sodyba
97,2 km | Vidnapolio vs., Šalčininkų r.
Kambarių, pirties, kubilo, salių, klėties nuoma
Senovinė klėtis, vestuvėms ir kitoms šventėms nuostabioje aplinkoje
Rekomenduojame muzikantus, kalėdų senelį, pilvo šokėjas ir kt.
Dekoravimas, floristikos paslaugos, pilnai pasirūpiname šventėmis
Apnakvindinimo paslaugos ištisus metus
Tobula vieta plaukti su baidarėmis ir apsistoti, baidarių nuoma
Tinka vaikų šventėms, stovykloms, yra ūkis su įvairiais gyvūnais
Netoli Vilniaus esanti kaimo turizmo sodyba-viensėdis "Aukštupys" įsikūrusi 30 hektarų teritorijoje Merkio aukštupyje. Sodyboje vienu metu gali apsistoti iki 80 žmonių. Sodyba Jūsų laukia ištisus metus. Jūsų renginiams bei poilsiui sodyboje rasite didįjį rūmą- svečių namai su pokylių sale, vasarnamį su svetaine, pirties namelį su svetaine, klėtį, neaprėpiamas ''Aukštupio'' pievas.
''Aukštupio" akcentai: daug erdvės ir privatumo, gamtos ir etnografinės architektūros formų harmonija, dailus ir patogus interjeras, turiningas laisvalaikis, tyri ''Aukštupio" vandens šaltiniai.