Įmonių sąrašas

Guliverio kelionės, kelionių organizatorius, UAB

Savanorių pr. 128 (Žaliakalnis), 44148 Kaunas
(8 37) 331418
21 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 331418
Telefonas
(8 37) 330133
Faksas
(8 37) 331419
Direktorius
Algis Brazionis
Įmonės kodas
135046834
PVM kodas
LT350468314
Bankas
AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita
LT10 7044 0600 0317 1236

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius.
Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir verslo keliones darbo kolektyvams, slidinėjimo keliones (vykstant autobusu, lėktuvu, užsakome apgyvendinimą, vykstant savo transportu). Organizuojame kruizus, keliones į tolimus kraštus, savaitgalio keliones į Europos miestus su pigiosiomis skrydžių bendrovėmis, užsakant skrydžius, viešbučius ir pervežimus. Teikiame lėktuvo bilietų rezervavimo paslaugas.
Esame didžiųjų Lietuvos organizatorių Tez Tour, Novaturas, bei Lenkijos organizatoriaus Itaka partneriai, ir siūlome įsigyti poilsines keliones lėktuvu, suteikdami kvalifikuotą ir išsamią konsultaciją parenkant viešbučius.
Gidų paslaugos
Ekskursijos po Lietuvą įvairiomis (rusų, anglų, vokiečių, prancūzų) kalbomis; vietinių gidų paslaugos anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis daugelyje pasaulio šalių; lietuviškai kalbančių gidų paslaugos Prahoje, Budapešte, Paryžiuje, Vienoje, Amsterdame, Zagrebe ir kt. Grupę lydinčių vadovų-gidų paslaugos kelionėms po Europą.
Autobusų nuoma www.guliveriokeliones.lt/autobusu-nuoma
Autobusų nuoma kelionėms į užsienį ir po Lietuvą. Siūlome Jums komfortabilių turistinių autobusų nuomą. Pageidaujantiems parengiame kelionės maršrutą, užsakome viešbučius.
Viešbučių rezervavimas
Viešbučių rezervavimas visuose Europos ir daugelyje pasaulio miestų bei kurortų.
Draudimo paslaugos
Bendradarbiaudami su draudimo kompanija Gjensidige, siūlome: medicininių išlaidų kelionėje draudimą, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų; civilinės atsakomybės draudimą; finansinių nuostolių dėl neišvykimo į kelionę draudimą.
Atstovai
TEZ TOUR
NOVATURAS
ITAKA
RAINBOV TOURS
WE TRAVEL
Kelionių organizavimas lėktuvu: Tailandas, Šri Lanka, Turkija, Egiptas, Tunisas, Graikija, Ispanija, Maljorka, Kipras, Italija (Riminis, Sardinija, Sicilija), Portugalija, Madeira, Marokas, Bulgarija, Juodkalnija, Kroatija, JAE, Kanarų salos (Tenerifė, Gran Kanarija, Fuerteventūra, Lanzarotė). Kelionių specialūs pasiūlymai. Užsakomieji skrydžiai, paskutinės (last) minutės skrydžiai.
Verslo, dalykinės, tarnybinės, pažintinės, poilsinės, piligriminės, egzotinės, edukacinės kelionės.
Kelionės į tarptautines, pasaulines parodas, muges, sporto varžybas, kultūrinius renginius. Viešbučių užsakymas.
Slidinėjimo kelionės: Čekija, Slovakija, Austrija, Italija, Vokietija, Šveicarija, Prancūzija, Slovėnija. Kelionės autobusu: Kroatija, Slovakija, Slovėnija, Rumunija, Bulgarija, Ispanija, Italija, Albanija, Liuksemburgas, Šveicarija, Škotija, Anglija, Austrija, Lenkija, Čekija, Norvegija, Švedija, Danija, Suomija.
Savaitgalio kelionės lėktuvu į: Stambulą, Paryžių, Londoną, Amsterdamą, Prahą, Berlyną, Briuselį, Helsinkį, Kopenhagą.
Kelionės laivais: Baltijos kruizas, Talinas - Stokholmas, Ryga – Stokholmas, Helsinkis - Tartu. Aviabilietai, lėktuvų bilietai - prekyba, rezervavimas. Aviabilietai į Europą: Airiją, Angliją, Vokietiją, Ispaniją, Čekiją, Baltijos, Skandinavijos šalis.
Jūsų teigiami ir neigiami įvertinimai, pagyrimai, padėkos, nuomonės, skundai, atsiliepimai, komentarai – paskata dirbti tik dar geriau!
daugiau...

Paieškos žodžiai

kelionių organizatoriai, kelionių organizavimas, kelionių agentura, kelionių agentūros, aviagentūros, aviabilietai, lėktuvų bilietai, paskutinė minutė, paskutinės minutės kelionės, verslo kelionės, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, piligriminės kelionės, egzotinės kelionės, tolimi kraštai, kelionės į parodas, kelionės į sporto varžybas, viešbučių rezervavimas, viešbučių užsakymas, gėlių paradas Olandijoje, Venecijos karnavalas, slidinėjimas Slovakijoje, slidinėjimas Austrijoje, slidinėjimas Austrijos Alpėse, slidinėjimas Italijoje, slidinėjimas Šveicarijoje, Italija, Vokietija, Šveicarija, Prancūzija, slidinėjimas Prancūzijos Alpėse, Slovėnija, kelionės autobusu, kelionės į Kroatiją, poilsis Kroatijoje, atostogos kroatijoje, Slovakija, poilsis kalnuose, kelionės į Kroatiją, kelionės į Ispaniją, kelionės į Portugaliją, kelionės į Italiją, Kaprio sala, kelionės į Romą, kelionės į Šveicariją, kelionės į Škotiją, kelionės į Angliją, kelionės į Londoną, kelionės į Austriją, kelionės į Budapeštą, kelionės į Lenkiją, kelionės į Prahą, kelionės į Čekiją, kelionės į Norvegiją, kelionės į Švediją, savaitgalio kelionės, savaitgalis Stambule, savaitgalis Paryžiuje, TEZ TOUR, Novaturas, Sofa travel, kelionės laivais, Baltijos kruizas, kruizai Baltijos jūra, autobusų nuoma, autobusų nuoma Kaune, autobusų nuoma Vilniuje, mažų autobusų nuoma daugiau...