Įmonių sąrašas

Vinetu kaimas

Šlikių k., 96330 Klaipėdos r.

(8 602) 04009
 www.vinetukaimas.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 602) 04009
Telefonas
(8 602) 50008
Tinklalapis
El. paštas
Savininkas
Mindaugas Timinskas
Bankas
AB Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita
LT59 7300 0100 0844 5172

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Vinetu kaimas

"Vinetu Kaimas”- tai autentiškas Šiaurės Amerikos indėnų kaimas, gyvasis istorijos muziejus, įsikūręs vaizdingame Akmenos - Danės upės slėnyje netoli Klaipėdos. Indėnų vadas Vinetu kviečia Jūsų kolektyvą pasijausti tikrais indėnais ir pasipuošę indėnų atributu, apsigyventi autentiškuose indėnų namuose Tipi, kur kiekvienas pajausite indėnišką dvasią.
Čia išmoksite naudotis indėnų ginklais, šaudant iš lankų ar spjaudyklių.
Aktyviam poilsiui siūlome keliones dvivietėmis baidarėmis ar kanojomis. Plaukimas pasirinktu Minijos ar Akmenos- Danės upių turistiniu maršrutu patiks ir tiems, kas nori keliauti dviese, ir tiems, kas nori rasti visai kompanijai įdomią pramogą.
Vinetu pasiūlys Jums sudalyvauti šamano apeigose, surūkyti Taikos pypkę, supažindins su indėnų istorija, kultūra ir papročiais.
Pirties mėgėjams, užkursime mistinę „septynių sielos prakaitų“ pirtį- Inipi, kuri pripildo sielą energijos ir atstato sveiką požiūrį į gyvenimą ir optimizmą.
Mažiausieji smalsuoliai galės išbandyti savo muzikinius gabumus bei indėnų amatus, tapybą ant molinių amuletų, pasigaminti iš molio puodynę, taip pat išreikšti save žaidimų aikštelėje.
Norintiems sužinoti sveikos mitybos ir gyvensenos privalumus, vedami mokymai, kuriuose patys gaminsite ir ragausite pasigamintą maistą.
Indėniškoje aplinkoje, kartu su apačių genties vadu Vinetu galite surengti įvairius vakarėlius, švęsti gimtadienius, išleistuves, krikštynas, bernvakarius, organizuoti sąskrydžius, giminės ar klasiokų susitikimus bei kitas įvairias šventes.
„Vinetu Kaimas“ įsikūręs gražiame Danės upės slėnyje, tik 15 km. nuo Klaipėdos, Kretingos kryptimi , 2km. iš Kretingos ir 12 km. nuo Palangos, iki jūros 10km.
Kviečiame apsilankyti!
daugiau...