Liste der Unternehmen

Kuršėnų autobusų stotis, UAB "Kuršėnų autobusų parkas"

Vilniaus g. 45A, Kuršėnai, 81137 Šiaulių r.
(+370) 41581333
Atsidarys rytoj 5.30

Routenplaner:

Adresse aussuchen:
Adresse aussuchen:

Filiale

Alle Adressen anzeigen

Unternehmenskontakte

Tel.
(+370) 41581333

Arbeitszeit

Montag
5.30-18.00
Dienstag
5.30-18.00
Mittwoch
5.30-18.00
Donnerstag
5.30-18.00
Freitag
5.30-18.00
Samstag
5.30-18.00
Sonntag
6.00-18.30

Tätigkeit

Bussbahnhofe

Kommentare

Bewertung:
0 (mindestens 80 Zeichen)
Diana
2021.12.16
Nesuprantu iš kur tokie vairuotojai traukiami jei jie nesustoja kur jiems reikia. Laukiau tarpinei stotelei važiavo ir pravažiavo kas čia per nesąmonės!!!!! Ir da dienos metu
Nützlich (0)
Bericht
As
2021.12.10
Tiesiog kosmaras vakare vairuotojai nestoja mazesnej stotelej nors ijungta sviesa vaikai sala ziema kaip grysti?gal akinius nupirkit vairuotojam arba algas mokekit nes jie ne mato reikalo stoti.
Nützlich (1)
Bericht
Simona
2021.04.07
Kodėl niekas nekelia ragelio skambinu visa valanda kiek skambinu rašo linija užimta tai ar taip turi dirba kuršėnų autobusu s
Nützlich (0)
Bericht
mehr information...
Statistik der Besuche
Aktualisierung
Sag's weiter

Umliegende Unternehmen | Auf Karte zeigen

2,7 Km | Ventos g. 85, Kuršėnai, Šiaulių r.
23,8 Km | Tilžės g. 109, Šiauliai
34,7 Km | J. Dalinkevičiaus g. 1, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
35,6 Km | V. Kudirkos g. 21, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
40,8 Km | V. Putvinskio g. 3, Kelmė
42,4 Km | Raseinių g. 66A, Kelmė
42,7 Km | Gedimino g. 31A, Radviliškis
47,9 Km | Vilniaus g. 54, Joniškis
51,4 Km | Respublikos g. 17, Mažeikiai
56,3 Km | Vilniaus g. 22, Pakruojis
61,6 Km | Kryžkalnis, Raseinių r.
69 Km | Dariaus ir Girėno g. 29, Plungė
90,8 Km | Vilniaus g. 39-1, Pasvalys