Uzņēmumu sarakstu

Kuršėnų autobusų stotis, UAB "Kuršėnų autobusų parkas"

Vilniaus g. 45A, Kuršėnai, 81137 Šiaulių r.
(+370) 41581333
Atsidarys 5.30
Google mapswaze
Google mapswaze

Meklēt maršrutu:

Izvēlieties adresi:
Izvēlieties adresi:

Filiāles

Skatīt visas adreses

Uzņēmuma kontakti

Tālrunis
(+370) 41581333

Darba laiks

Pirmdiena
5.30-18.00
Otrdiena
5.30-18.00
Trešdiena
5.30-18.00
Ceturtdiena
5.30-18.00
Piektdiena
5.30-18.00
Sestdiena
5.30-18.00
Svētdiena
6.00-18.30

Atsauksmes

Novērtējiet:
0 (vismaz 80 rakstzīmes)
Diana
2021.12.16
Nesuprantu iš kur tokie vairuotojai traukiami jei jie nesustoja kur jiems reikia. Laukiau tarpinei stotelei važiavo ir pravažiavo kas čia per nesąmonės!!!!! Ir da dienos metu
Noderīga (1)
Ziņojums
As
2021.12.10
Tiesiog kosmaras vakare vairuotojai nestoja mazesnej stotelej nors ijungta sviesa vaikai sala ziema kaip grysti?gal akinius nupirkit vairuotojam arba algas mokekit nes jie ne mato reikalo stoti.
Noderīga (1)
Ziņojums
Simona
2021.04.07
Kodėl niekas nekelia ragelio skambinu visa valanda kiek skambinu rašo linija užimta tai ar taip turi dirba kuršėnų autobusu s
Noderīga (0)
Ziņojums
vairāk...


Apmeklētības statistika
Informācijas aktualizēšanu
Dalīties

Apkārtējie uzņēmumi | Rādīt kartē

2,7 km | Ventos g. 85, Kuršėnai, Šiaulių r.
23,8 km | Tilžės g. 109, Šiauliai
34,7 km | J. Dalinkevičiaus g. 1, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
35,6 km | V. Kudirkos g. 21, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
40,8 km | V. Putvinskio g. 3, Kelmė
42,4 km | Raseinių g. 66A, Kelmė
42,7 km | Gedimino g. 31A, Radviliškis
47,9 km | Vilniaus g. 54, Joniškis
51,4 km | Respublikos g. 17, Mažeikiai
56,3 km | Vilniaus g. 22, Pakruojis
61,6 km | Kryžkalnis, Raseinių r.
69 km | Dariaus ir Girėno g. 29, Plungė
90,8 km | Vilniaus g. 39-1, Pasvalys