Lista firm

Kuršėnų autobusų stotis, UAB "Kuršėnų autobusų parkas"

Vilniaus g. 45A, Kuršėnai, 81137 Šiaulių r.
(+370) 41581333
Dirbame dabar 5.30-18.00

Ustalanie trasy:

Wybierz adres:
Wybierz adres:

Filie

Zobacz wszystkie adresy

Informacje kontaktowe firmy

Telefon
(+370) 41581333

Czas pracy

Poniedziałek
5.30-18.00
Wtorek
5.30-18.00
Środa
5.30-18.00
Czwartek
5.30-18.00
Piątek
5.30-18.00
Sobota
5.30-18.00
Niedziela
6.00-18.30

Rodzaj działalności

Dworce, bilety
Dworce autobusowe
Oceń to:
(co najmniej 100 znaków) 0
Aktualizacja informacji