Įmonių sąrašas

Kuršėnų autobusų stotis, UAB "Kuršėnų autobusų parkas"

Vilniaus g. 45A, Kuršėnai, 81137 Šiaulių r.
(8 41) 581333
Atsidarys 5.30

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 41) 581333

Darbo laikas

Pirmadienis
5.30-18.00
Antradienis
5.30-18.00
Trečiadienis
5.30-18.00
Ketvirtadienis
5.30-18.00
Penktadienis
5.30-18.00
Šeštadienis
5.30-18.00
Sekmadienis
6.00-18.30

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
As
2020.08.02
Prisiskambinti neimanoma niekada... Skambink neskambines... Ar is vis yra kas dirba?
Naudingas (2)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Taksi, K. Juciaus IVV
| 57001 Kelmė
Taksi paslaugos
Mini limobuso nuoma
Maisto, vaistų ir įvairių prekių pristatymas į namus
2,7 km | Ventos g. 85, Kuršėnai, Šiaulių r.
23,8 km | Tilžės g. 109, Šiauliai
34,7 km | J. Dalinkevičiaus g. 1, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
35,6 km | V. Kudirkos g. 21, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
40,8 km | V. Putvinskio g. 3, Kelmė
42,4 km | Raseinių g. 66A, Kelmė
42,7 km | Gedimino g. 31A, Radviliškis
47,9 km | Vilniaus g. 54, Joniškis
51,4 km | Respublikos g. 17, Mažeikiai
56,3 km | Vilniaus g. 22, Pakruojis
61,6 km | Kryžkalnis, Raseinių r.
69 km | Dariaus ir Girėno g. 29, Plungė