Įmonių sąrašas

Skaudvilės krašto muziejus

Tauragės g. 24, Skaudvilė, 73424 Tauragės r.
(8 602) 67886
Atsidarys pirmadienį 8.00

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 602) 67886
Tinklalapis
Pietų pertrauka kasdien 12.00-12.45
Dėl lankymosi kitomis valandomis ir šeštadienį susitarti iš anksto.

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00- 15.45

Veiklos aprašymas

Nežinai kur apsistoti ar skaniai pavalgyti? Norėtum atidžiau susipažinti su Tauragės kraštu? Kreipkis į Tauragės turizmo informacijos centrą, įsikūrusį Tauragės pilies komplekse – čia rasi visą reikalingą informaciją ir pagalbą. Nepamiršk keliaudamas „rinkti Lietuvą“ – rink ir lipink!
Skaudvilės krašto muziejus naujai įsikūręs istoriniame 1900 m. statyto Skaudvilės valsčiaus pastate. Jame vyko svarbūs ir atmintini miestelio įvykiai. Čia ne tik buvo sprendžiami svarbiausi Skaudvilės klausimai, bet taip pat vyko pirmieji lietuviški vakarai, įvairūs kultūriniai renginiai. Čia buvo gydoma, teikiamos buitinės paslaugos. Čia buvo ir skaudūs išgyvenimai, kuomet buvo įsikūrusi NKVD būstinė – kalėjimas. Dar visai neseniai čia veikė ir policijos nuovada, o šiandien visa tai mena, dar 1977 m. Dainoto Habdago įkurtas Skaudvilės krašto muziejus.

Muziejuje susipažinsite Skaudvilės priešistore ir miestelio istorija – kaip jis augo, keitėsi, klestėjo ir išgyveno sunkius laikotarpius. Sužinosite koks tragiškas buvo Skaudvilės žydų likimas, kurie Antrojo pasaulinio karo išvakarėse sudarė miestelio gyventojų daugumą. Pamatysite unikalių senų fotografijų, dokumentų, retų medicinos įrankių. Muziejuje išlikusi originali policijos nuovados sulaikymo kamera. Dar neseniai ji atliko savo pirminę funkciją, o šiandien visi norintys gali ją išbandyti ir pajusti, ką reiškia būti sulaikytam ir uždarytam už grotų. Jeigu panorėsite, Jūsų patogumui čia ir sovietinio laikotarpio tramdymo kėdė. Kiekvienas ją gali išbandyti ir sužinoti ar ji patogi.

Vykdomos edukacinės programos: žygis "Atrask senąją Skaudvilę" ir "Virvę vysiu - žirgelius kinkysiu".
Daugiau...