Įmonių sąrašas

Suvena, UAB

Beržų g. 4, 36237 Panevėžys

(8 45) 433569
26 metai veikloje
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 45) 433569
Tinklalapis
www.keramikams.lt
El. paštas
info@keramikams.lt
Savininkas
Ernestas Paulauskas
Įmonės kodas
147579612
PVM kodas
LT475796113

Suvena, UAB

ĮMONĖ "Suvena" įkurta 1992m. nuo 2009m. praplėtė savo veiklą ir pradėjo prekiauti įvairiomis priemonėmis keramikams, taip pat pristatė naują interneto erdvę, internetinį tinklapį (el. parduotuvę) skirtą keramikams www.keramikams.lt . Tai internetinis portalas kuriame galima įsigyti įvairias priemones keramikams įrankius, žaliavas, įrengimus, forume sužinoti naudingos informacijos, spręsti iškilusius klausimus, nemokamai patalpinti skelbimus apie parduodamus ar ieškomus įrenginius, rasti naudingų nuorodų ir t.t..
Įmonė „Suvena“ pristatanti šį portalą stengsis užtikrinti kokybiškas pardavimo paslaugas. Profesionalių specialistų komanda nuoširdžiai patars, pasiūlys ir suteiks pilną informaciją apie siūloma produktą. Mūsų stiprioji pusė yra ta, jog mes siūlome žaliavas su kuriomis patys dirbame ar esame susipažinę praktiškai!
Mes esame daugiau nei tik žaliavų tiekėjas – įmonė “SUVENA“ veiklą pradėjo 1992m. Panevėžyje. Pagrindinė įmonės veikla – rankų darbo keraminių suvenyrų, dovanų gamyba, porceliano, stiklo suvenyrų dekoravimas. Informaciją apie mūsų įmonę ir gaminamus gaminius rasite svetainėje www.suvena.lt
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas