Įmonių sąrašas

Vila Sanžila, kaimo turizmo sodyba

Sanžilės g. 2G, Bernatonių k., 38300 Panevėžio r.
(8 618) 88632

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 618) 88632
Tinklalapis
www.facebook.com/vilasanzila
El. paštas
vila.sanzila@gmail.com
Savininkė
Genė Pučinskienė

Veiklos aprašymas

Vila Sanžila - arhaiškai moderni, ekologiška sodyba, puikiai tinkanti verslo, asmeninių švenčių renginiams, individualiam poilsiui, verslo susitikimui ar pakaleivingai nakvynei. Konferencijų, pobūvių salė iki 100 vietų, apgyvendinimui - 32 vietos, švenčių organizavima, edukacinės programos, erdvės fotosesijoms.

Ekologiška sodyba, pastatyta iš draugiškų žmogui ir aplinkai medžiagų: medžio, rūginių šiaudų ir molio. Viloje puikus, sveikas mikroklimatas, sukuriantis ramią ir jaukią aplinką tinkantis ypač jautriems, kenčiantiems nuo alergenų žmonėms. Užėjus į vidų apima ypatingas jausmas. Jaukumo ir teigiamos energijos pliupsnį suteikia neįprastos savita autentika ir archaiškumu pasižyminčios sienos, molinė asla, kurios atrodo tarsi ,,gyvos".

Sodyboje naudojami alternatyvūs energetiniai resursai: geoterminis šildymas, saulės kolektoriai, Apie šiaudinio namo privalumus galima daug kalbėti, bet geriausia pačiam tai pajausti. Vila pastatyta Sanžilės kraštovaizdio draustinyje, šalia unikalios Sanžilės upės, kuri buvo iškasta mūsų senelių rankomis.
daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Vilma
2019.08.12
Ekologiška sodyba. Pirmą kartą buvau šiaudiniame name, molio asla. Super poilsis, jauki aplinka.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis